اخبار و رويداد ها

  هم‌اندیشی طلایی برای برگزاری سیزدهمین نمایشگاه طلا و جواهر اصفهان

هم‌اندیشی طلایی برای برگزاری سیزدهمین نمایشگاه طلا و جواهر اصفهان

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت فلزات گرانبها، طلا، جواهر، ساعت، سنگ‌های قیمتی و ماشین آلات وابسته در روزهای نهم تا دوازدهم مهرماه 98 در اصفهان برگزار خواهد شد.

به گزارش اداره رسانه شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، علی شالباف، مجری سیزدهمین نمایشگاه طلا و جواهر اصفهان گفت: این نمایشگاه در مساحتی بالغ بر 8000 متر مربع و با استقبال قابل توجه فعالان صنعت طلا و جواهر رو به رو شده به طوری که تاکنون بیش از 50 درصد از فضای در نظر گرفته شده نمایشگاه واگذار شده است.

وی بیان کرد: این نمایشگاه با همکاری نمایشگاه بین المللی استان اصفهان، اتحادیه های سراسر کشور و انجمن‌های مرتبط با این صنعت توسط شرکت متحدان آریا برگزار خواهد شد.

شالباف ادامه داد: این نمایشگاه امسال ضمن تغییر در رویکرد مدیریت و نحوه برگزاری بنا دارد با توجه به ١٣ زیرگروه کالایی که برای آن درنظرگرفته شده یک توزیع متوازن از فعالان صنعت و صنف و همچنین از نظر توزیع جغرافیایی از سراسر کشور را شاهد باشد. از طرفی با توجه به بین المللی بودن نمایشگاه، برای جذب مشارکت کنندگان خارجی در قالب یک پاویون تلاش می‌کنیم. شایان ذکر است با توجه به برگزاری نشست مشترک میلان و اصفهان به میزبانی اتاق بازرگانی و صنایع و معادن استان اصفهان که یک هیئت تجاری از میلان ایتالیا در اصفهان حضور می‌یابند، این هیئت در روز نهم از این نمایشگاه بازدید بعمل می‌آورند.

شالباف بیان کرد: برای اولین بار حضور همه جانبه تمامی اتحادیه ها، تشکل‌ها و انجمن‌های سراسر کشور در این  نمایشگاه را شاهد خواهیم بود. در همین راستا یک جلسه هم اندیشی  در تاریخ 31 تیرماه با حضور روسای اتحادیه های سراسر کشور، انجمن‌ها و تشکل‌ها در جهت هر چه بهتر برگزار شدن این نمایشگاه در تهران پیش بینی کرده ایم تا با تشکیل یک شورای سیاستگزاری و اتاق فکر، از مشورت کارشناسی این دوستان در ارتقای کمی و کیفی این نمایشگاه و همچنین اطلاع رسانی بهتر به کلیه فعالان صنعت و صنف توسط روسای اتحادیه ها و انجمن ها بهره‌مند شویم و شاهد مشارکت و بازدید همه جانبه فعالان این صنعت تا حد امکان از سراسر کشور در این دوره از نمایشگاه باشیم.

مجری سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت فلزات گرانبها، طلا، جواهر، ساعت، سنگ‌های قیمتی و ماشین آلات وابسته اصفهان بیان داشت: شرکت متحدان آریا قریب به 21 سال در برگزاری نمایشگاه های بین المللی و تخصصی، کنفرانس‌ها و همایش ها در سراسر کشور فعالیت مستمری دارد و امسال با توجه به رویکرد نمایشگاه بین المللی اصفهان برای برون سپاری و واگذاری عناوین نمایشگاه در سالجاری و سال های آتی، توانست برای 5 دوره متوالی و مستمر، عنوان برگزار کننده نمایشگاه طلا و جواهر در پایتخت طلایی ایران را کسب کند.

وی گفت: با تمام توان و بهره گیری از نیروهای متخصص و فعالان این صنعت در جهت برطرف کردن مشکلات نمایشگاه بین المللی در دوره های قبل هستیم که یکی از این نگرانی‌ها،  مبحث مالیات بود که در راستای این مشکل جلسه ای با محوریت سازمان صنعت معدن و تجارت استان اصفهان و با حضور ریاست این سازمان و همچنین ریاست سازمان امور مالیاتی استان اصفهان، ریاست اتحادیه و انجمن طلا جواهر اصفهان و جمعی از مدیران استان برگزار شد و در این جلسه ریاست سازمان امور مالیاتی استان طی یک صورتجلسه رسمی به کلیه مشارکت کنندگان در سراسر کشور صراحتاً اطمینان خاطر داد که حضور در نمایشکاه طلاو جواهر اصفهان مشمول هیچگونه مالیاتی نمی‌شود.

وی همچنین ابراز داشت: از دیگر دغدغه ها نبود امکانات مناسب نظیر پارتیشن بندی مطلوب، موکت، تهویه و تبلیغات مناسب و غیره بوده است که این اطمینان را به مشارکت کنندگان می‌دهیم حداکثر کیفیت لازم در راستای ایجاد این امکانات به آنها داده خواهد شد.

وی در پایان از همکاری ریاست اتحادیه و انجمن طلا و جواهر اصفهان، اتحادیه طلا و جواهر تهران و کمیسیون تخصصی اتاق اصناف تشکر و قدردانی کرد.


نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر