اخبار و رويداد ها

  يازدهمين نمايشگاه صنايع، ابزار، ماشين آلات و توليدات فلزات گرانبها و سنگ هاي قيمتي با حضور پاويون كشور ايتاليا

يازدهمين نمايشگاه صنايع، ابزار، ماشين آلات و توليدات فلزات گرانبها و سنگ هاي قيمتي با حضور پاويون كشور ايتاليا

یازدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع، ابزار، ماشین آلات و تولیدات فلزات گرانبها و سنگ های قیمتی 20 تا 23 تیر ماه با حضور 117 مشارکت کننده در محل نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان برگزار می شود.
به گزارش واحد رسانه شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان، نمایشگاه این دوره با حضور نمایندگانی از استان های تهران، اصفهان، هرمزگان، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی و یزد در 9500 مترمربع فضای نمایشگاهی برگزار خواهد شد.
همچنین نمایندگان فروش محصولات کشورهای آلمان و ژاپن در این دوره حضور یافته اند.
10 شرکت ایتالیایی نیز در زمینه ماشین آلات و تجهیزات طلا و جواهر به ارایه محصولات و خدمات خود می پردازند که در کنار غرفه بخش بازرگانی سفارت ایتالیا و غرفه اتحادیه تولیدکنندگان ماشین آلات طلا و جواهر ایتالیا، در مجموع 144 مترمربع و 12 غرفه از این نمایشگاه را به خود اختصاص داده اند.    
همچنین یک شرکت از کشور ترکیه در 36 متر مربع فضای نمایشگاهی به ارایه تجهیزات و ماشین آلات طلا می پردازد.
مشارکت کنندگان داخلی نیز در زیر گروه های ماشین سازی، ابزار آلات، مصنوعات طلا، جواهر، نقره، سنگ های تزیینی، تراش سنگ های قیمتی، مخراجکاری، تجهیزات و صنایع وابسته و فعالیت های علمی –آموزشی مرتبط فعالیت دارند.
در نمایشگاه امسال، متراژ بخش ماشین آلات نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.
این نمایشگاه از ساعت 16 تا 22 روزهای مذکور میزبان علاقمندان و بازدیدکنندگان است. همچنین به منظور بازدید متخصصان ساعت  9 تا 12 روز جمعه 23 تیر ماه در نظر گرفته شده است.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر